آوین ارمغان فردوس - شرکت ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی

Search

خودکار تبلیغاتی ابزاری تاثیر گذار برای تبلیغات

خودکار تبلیغاتی ابزاری تاثیر گذار برای تبلیغات

خودکار تبلیغاتی ابزاری تاثیر گذار برای تبلیغات در سمینارها، نمایشگاه ها، همایش ها و کمپین های تبلیغاتی، افتتاحیه و خیلی از مناسبتهای دیگر  روش بسیار کار آمد برای شروع یک ارتباط کاری است

این کالای تبلیغاتی که با قابلیت چاپ تامپو یا لیزر و یا چاپ دیجیتال  لوگو برند شما کمک بسیار زیادی به پیش برد اهداف بازاریابی و ماندگاری در ذهن مشتری می شود

خودکار تبلیغاتی، تاثیرگذار در بازاریابی

تبلیغات قسمت جدا ناشدنی و تاثیرگذار هر شرکت محسوب می‌شوند معرفی نام برند باید از روش‌های مختلف تبلیغاتی استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی از بهترین روش های تبلیغاتی می باشد

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که می‌توانید به مشتریان خود هدیه دهید، خودکار تبلیغاتی است

از نظر کاربردی بسیار پر مصرف است و از لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه است چون با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را خواهید داشت

اگر خودکار تبلیغاتی که سفارش می‌دهید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، برای مدت زمان طولانی فرد از آن استفاده می کنند و مانند بیلبوردی کوچک در معرض عموم می باشد  و استفاده طولانی مدت از خودکار سبب می‌شود افراد زیادی با برند شما آشنا شوند.

خودکارهای تبلیغاتی با توجه به بودجه  کمی که برای  خرید آن کنار می گذارید ، دارای بازدهی بسیار بالایی هستند و گزینه‌ای ایده‌آل برای تبلیغات هر شرکتی به شمار می‌روند

خودکار فلزی کد KF-03

انواع خودکار

خودکار پلاستیکی، خودکارفلزی، خودکار نفیس، ست خودکار، روان نویس، خودنویس و اتود دارند.

خودکارها از لحاظ کاربرد نیز تنوع بسیاری دارند

مثل خودکار فلش دار (فلش مموری)، خودکار ابزار دار، خودکار پایه نگهدارنده موبایل، خودکار تست اسکناس، خودکار چراغ قوه دار و خودکار تاچ دار (تاچ پن).

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای موثر و ماندگار

داشتن هدیه تبلیغاتی خاص از مواردی است که باعث ماندگاری برندتان در ذهن مخاطب می شود.  امکان حکاکی نام و لوگو بر روی هدیه تبلیغاتی شما می باشد که هدیه تان را به هدیه ای  به یادماندنی تبدیل می کند.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی یکی از بهترین و خاص ترین نوع هدایای تبلیغاتی است که می توانید در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

امکان ست کردن خودکار با سایر اقلام

چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی

هر هدیه تبلیغاتی دارای مزایا مختص به خود است

خودکار تبلیغاتی از جمله ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی است که تضمین کننده بازگشت هزینه  تبلیغاتی شما هم خواهد بود.

وجود لوگوی شرکت و نام برند بر روی خودکاری که دائما توسط مردم استفاده می‌شود، باعث اعتماد بیشتر مشتریان و جذب افراد جدید می‌گردد.

اگر خودکارهایی که بر روی آن‌ها تبلیغات خود را چاپ می‌کنید، با کیفیت بوده و در کنار آن ظاهری زیبا داشته باشند

بدون شک تا مدت طولانی مخاطب شما را همراهی خواهد کرد و علاوه بر جلب وفاداری مشتری، برند شما را به سایر اشخاص هم معرفی می‌کند.

خودکار تبلیغاتی در عین تنوع محصول و قیمت، با قابلیت چاپ تبلیغات و متن دلخواه باعث معرفی برند و نام تجاری شما می شود. این نوع هدیه تبلیغاتی، هدیه ای پرکاربرد است که با استفاده روزمره مشتری، باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبتان می شود.

بی شک یکی از گزینه ای ایده ال برای تبلیغ و معرفی تجارت و برند شما خودکار های تبلیغاتی است ، که مدتها در ذهن مشتری باقی خواهی مانند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید